RECEPTEN
COLUMN
BLOG
HOME
LEDEN
TOEVOEGEN RECEPT ZOEKEN RANGLIJST
GebruikersnaamWachtwoord
Registeren
RECEPTEN
BBQ & GRILLEN
BIJGERECHTEN
BROOD
DIEET & SLANK
DRANKEN
EXOTISCH
FAIRFOOD
HAPJES
HOOFDGERECHTEN
IJS
KINDEREN
MAKKELIJK & SNEL
NAGERECHTEN
ONTBIJT & LUNCH
SAUZEN & DRESSINGS
SNACKS
SOEPEN
SPECIALE GELEGENHEDEN
TAARTEN, GEBAK & IJS
VERGETEN GROENTEN
VOORGERECHTEN
KOOKVIDEO'S
HERKOMST
GEBRUIKERS
RECEPT ZOEKEN

CAKE GEBAK IJS KOEKEN TAARTEN
Reacties op dit recept volgenPrint dit receptSMS de ingrediënten naar je mobiele telefoonEmail dit recept naar een vriend of vriendin Voeg dit recept toe aan mijn favorieten
Pools gebak (Polska ciasta)

Bereidingstijd: 40 minuten
Personen: 8 5 1
Herkomst: Polen
Categorie: Taarten, gebak & ijs - Gebak
Recept is van: Marijke Geurts
Ingrediënten
3 limonade glazen met bloemBloem
1 pakje margarine van 250 gram
4 eierenEi
1 glas suikerSuiker
2 pakjes bakpoederBakpoeder
9 appelsAppel
1 zakje vanillesuikerVanillesuiker
1 el cacao
Bereiding
Eieren splitsen. Boter in een pan doen en laten smelten. Dan de bloem toevoegen en het eigeel. Goed roeren, nu de vanille suiker en het bakpoeder toevoegen en de pan van het vuur halen. Wat af laten koelen en nu goed kneden met de hand. Het deeg in 2 gelijke delen verdelen. Aan een deel van het deeg 1 el cacao toevoegen en goed door kneden. Dan alle deeg 1 uur in de koelkast zetten. Nu met een hand het deeg kruimelig maken en het gedeelte met de cacao apart houden. Nu de appels schillen en in kleine stukjes snijden. Deeg in een springvorm doen en goed aan drukken . De stukjes appels hierop doen, nu het eiwit stijf kloppen met de suiker en op de appels doen. Dan de kruimels van het cacaodeeg boven op het deeg. Nu de taart bakken in het midden van de voorverwarmde oven van 200 graden gedurende 60 min.

Dit recept is toegevoegd op: 30-09 2006

Stem of voeg toe op
Plaats dit recept op eKudos Plaats dit recept op MSN Plaats dit recept op Twitter Voeg onze Gadget toe op je iGoogle Voeg onze widget toe op je Hyves Voeg de KookJij iPhone/iPod app toe aan je iPhone/iPod Bekijk de nieuwste recepten via RSS Mail dit recept naar een vriend of kennis Voeg dit recept toe aan mijn favorieten SMS de ingrediënten naar je mobiele telefoon
Reacties test
Anna
Reactie is niet OK
Reactie van: Anna @ 23 Mrt 11 17:56
Leuk om te horen, Marijke Dit recept heb ik van een Kroatische vriendin gekregen, ook zeker de moeite waard!! http://www.kookjij.nl/recept-kokoscake-1 Groetjes, Anna. KookJij.

marijke
Reactie is niet OK
Reactie van: marijke @ 23 Mrt 11 17:48
Bedankt. Het was heel geslaagd en de klas vond het heerlijk. En ik ook, zeker voor herhaling vatbaar. Groetjes.

Anna
Reactie is niet OK
Reactie van: Anna @ 22 Mrt 11 10:36
Dat zijn 2 zakjes, Marijke. Groetjes, Anna KookJij.

marijke
Reactie is niet OK
Reactie van: marijke @ 21 Mrt 11 20:35
Ik wil niet moeilijk doen, maar hoeveel is 2 pakjes bakpoeder? Groetjes.

Toon alle reacties (13)
Reageer op dit recept
Naam:
Email:
Nieuwste recepten ontvangen
Aanmelden op de nieuwsbrief
Klik hier om een profiel foto toe te voegen.
Meld u aan voor een nieuwsbrief
Email Adres:
  • Nieuwe Recepten
  • Nieuwsbrief