RECEPTEN
COLUMN
BLOG
HOME
LEDEN
TOEVOEGEN RECEPT ZOEKEN RANGLIJST
GebruikersnaamWachtwoord
Registeren
RECEPTEN
BBQ & GRILLEN
BIJGERECHTEN
BROOD
DIEET & SLANK
DRANKEN
EXOTISCH
FAIRFOOD
HAPJES
HOOFDGERECHTEN
IJS
KINDEREN
MAKKELIJK & SNEL
NAGERECHTEN
ONTBIJT & LUNCH
SAUZEN & DRESSINGS
SNACKS
SOEPEN
SPECIALE GELEGENHEDEN
TAARTEN, GEBAK & IJS
VERGETEN GROENTEN
VOORGERECHTEN
KOOKVIDEO'S
HERKOMST
GEBRUIKERS
RECEPT ZOEKEN

KOUD WARM
Reacties op dit recept volgenPrint dit receptSMS de ingrediënten naar je mobiele telefoonEmail dit recept naar een vriend of vriendin Voeg dit recept toe aan mijn favorieten
Hors d'oeuvre

Bereidingstijd: 35 minuten
Personen: 12 5 1
Herkomst: Nederland
Categorie: Voorgerechten - Koud
Recept is van: Marijke Geurts
Ingrediënten
4 eierenEi
12 kleine augurkenAugurk
1 krop slaSla
12 middelgrote tomaten
500 g Hollandse garnalenGarnalen
6 eetl. mayonaise
peperPeper
12 plakken gerookte zalmZalm
12 smalle palingfilets
plukjes dilleDille en peterseliePeterselie
desgewenst mayonaise om erbij te serveren
Recept: Hors d'oeuvre
Bereiding
kook de eieren hard, pel ze en zet ze tot gebruik in koud water. Snijd de augurkjes in waaiertjes en bewaar ze afgedekt in de koelkast. Was de schoongemaakte sla, laat goed uitlekken en bewaar in een schone theedoek in de koelkast. Snijd een kapje van de tomaten, hol ze met een theelepeltje uit en zet ze omgekeerd op een dubbel velletje keukenpapier. Doe de garnalen in een kom en schep er de mayonaise en wat peper door. Zet afgedekt in de koelkast.
Bereiden:
Laat de zalm en de paling op kamertemperatuur komen. Bekleed een grote platte schaal met slabladeren. Vul de uitgeholde tomaten met de garnalen en zet er de kapjes op. Verdeel de tomaten, de plakken zalm en de gefileerde paling over de sla en garneer met partjes ei, waaiertjes augurk en plukjes dille en peterselie. Zet desgewenst een schaaltje met mayonaise op tafel.
Tip:
Deze hors d'oeuvre kan naar eigen smaak worden uitgebreid. Verdeel de verschillende ingrediënten desgewenst over éénpersoonsbordjes.

Dit recept is toegevoegd op: 25-06 2008

Opmerking

Bron: boodschappen
Probeer ook eens
Rogvleugel met schorseneren
Gebakken Schorseneren met sliptongetjs
Schorseneren met een botersausje
Schorseneren met hanenkampaddenstoelen
Gratin van schorseneren met gorgonzola
Stem of voeg toe op
Plaats dit recept op eKudos Plaats dit recept op MSN Plaats dit recept op Twitter Voeg onze Gadget toe op je iGoogle Voeg onze widget toe op je Hyves Voeg de KookJij iPhone/iPod app toe aan je iPhone/iPod Bekijk de nieuwste recepten via RSS Mail dit recept naar een vriend of kennis Voeg dit recept toe aan mijn favorieten SMS de ingrediënten naar je mobiele telefoon
Reacties
Er zijn nog geen reacties gegeven
Reageer op dit recept
Naam:
Email:
Nieuwste recepten ontvangen
Aanmelden op de nieuwsbrief
Klik hier om een profiel foto toe te voegen.
Meld u aan voor een nieuwsbrief
Email Adres:
  • Nieuwe Recepten
  • Nieuwsbrief