|
|
 |
 |
 |
 |
Ingrediënten 600 gr.rundvlees (goulash- of hacheevlees)in stukken 4 uien
in grove stukken 2 tenen knoflook
grof gesneden 6 kleine aardappelen
in grove stukken 1 winterwortel in plakjes 1 courgette
in stukjes 250 gr. champignons
in vieren scheutje rund-of groentebouillon |
|  |
|
 |
 |
|
 |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
 |
Mijn kookverhaal Koken in de Römertopf is vooral een kwestie van uitproberen en experimenteren. Ik vind de smaak van het vlees en de groente in ieder geval heel erg lekker.
|
 |
 |
|
 |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
 |
Reacties test
 Reactie is niet OK
 | | Reactie van: cisnarf | @ 11 Mrt 11 13:02 | | Nee,natuurlijk niet,dit is gewoon een manier om voor mij gemakkelijk op te schrijven.
De eerste tijd(15.15uur) betekend niets anders dan:2 uur en 3 kwartier van te voren.
|
|
 Reactie is niet OK
 | | Reactie van: maria11 | @ 11 Mrt 11 12:46 | Raar dat je er niet de gewone bereidingstijd bij zet ; we koken toch niet allemaal op dezelfde tijd ?   |
|
 Reactie is niet OK
 | | Reactie van: bametz-saffrie | @ 10 Feb 11 12:35 | Heb er ervaring mee en het pakt altijd goed uit.Vanwege de lange bereidingstijd met de RÖ,maak ik dergelijke recepten altijd in het weekend,want dan is er goedkoop electra. Ben in ieder geval blij dat ik dat ding nooit heb weggedaan! |
|
|
 |
 |
|
 |
|
|