RECEPTEN
COLUMN
BLOG
HOME
LEDEN
TOEVOEGEN RECEPT ZOEKEN RANGLIJST
GebruikersnaamWachtwoord
Registeren
RECEPTEN
BBQ & GRILLEN
BIJGERECHTEN
BROOD
DIEET & SLANK
DRANKEN
EXOTISCH
FAIRFOOD
HAPJES
HOOFDGERECHTEN
IJS
KINDEREN
MAKKELIJK & SNEL
NAGERECHTEN
ONTBIJT & LUNCH
SAUZEN & DRESSINGS
SNACKS
SOEPEN
SPECIALE GELEGENHEDEN
TAARTEN, GEBAK & IJS
VERGETEN GROENTEN
VOORGERECHTEN
KOOKVIDEO'S
HERKOMST
GEBRUIKERS
RECEPT ZOEKEN

HALLOWEEN KERST KONINGINNEDAG OUD & NIEUW PASEN SINTERKLAAS VALENTIJNSDAG
Reacties op dit recept volgenPrint dit receptSMS de ingrediënten naar je mobiele telefoonEmail dit recept naar een vriend of vriendin Voeg dit recept toe aan mijn favorieten
Gegrilde bleuvintonijn met inktvismayonaise

Bereidingstijd: 40 minuten
Personen: 4 5 1
Herkomst: Noorwegen
Categorie: Speciale gelegenheden - Kerst
Recept is van: Marijke Geurts
Ingrediënten
4 tonijnmoten á 160 gram
verschillende soorten mayonaise
peperPeper en zoutZout
olijfolieOlijfolie
8 asperges
Recept: Gegrilde bleuvintonijn met inktvismayonaise
Bereiding
Grill een ruitpatroon op de tonijn. Serveer de tonijn zodat deze van binnen nog rosé is. Leg de gegrilde tonijn op een wilde salade (ingrediënten naar eigen inzicht). Doe rondom de sla strepen van diverse smaken mayonaise. Mayonaise aangemaakt met kerrie, met inkt van inktvis en mayonaise aangemaakt met verse gepureerde groene kruiden. Als garnituur is het leuk en lekker om aspergechips te serveren. Maak met een dunschiller hele dunne plakjes van de asperges en droog ze in de magnetron uit tot chips (ze mogen niet te donker worden, maar licht bruin). Dan zouten. Bestrooi de tonijn na het grillen met peper en zout.

Dit recept is toegevoegd op: 07-11 2007

Opmerking

Bron: eigen kookclub
Probeer ook eens
Bizon steak gegrild met gegrilde groenten
Gegrilde zalm met courgette en spinazie
gegrilde kreeft met boter van pistache en zie opm
Gegrilde everzwijn steak met geitenkaas
Gegrilde worst met waterkersstamppot
Stem of voeg toe op
Plaats dit recept op eKudos Plaats dit recept op MSN Plaats dit recept op Twitter Voeg onze Gadget toe op je iGoogle Voeg onze widget toe op je Hyves Voeg de KookJij iPhone/iPod app toe aan je iPhone/iPod Bekijk de nieuwste recepten via RSS Mail dit recept naar een vriend of kennis Voeg dit recept toe aan mijn favorieten SMS de ingrediënten naar je mobiele telefoon
Reacties test
Saskia
Reactie is niet OK
Reactie van: Saskia @ 15 Jul 10 14:59
De vangst van blauwvintonijn is dan wel niet verboden, maar dit ras is op sterven na dood. Je moet dus voor jezelf uitmaken of je hieraan wilt meewerken. Gewone verse tonijn is tenslotte ook heel lekker!!!
Reageer op dit recept
Naam:
Email:
Nieuwste recepten ontvangen
Aanmelden op de nieuwsbrief
Klik hier om een profiel foto toe te voegen.
Meld u aan voor een nieuwsbrief
Email Adres:
  • Nieuwe Recepten
  • Nieuwsbrief