RECEPTEN
COLUMN
BLOG
HOME
LEDEN
TOEVOEGEN RECEPT ZOEKEN RANGLIJST
GebruikersnaamWachtwoord
Registeren
RECEPTEN
BBQ & GRILLEN
BIJGERECHTEN
BROOD
DIEET & SLANK
DRANKEN
EXOTISCH
FAIRFOOD
HAPJES
HOOFDGERECHTEN
IJS
KINDEREN
MAKKELIJK & SNEL
NAGERECHTEN
ONTBIJT & LUNCH
SAUZEN & DRESSINGS
SNACKS
SOEPEN
SPECIALE GELEGENHEDEN
TAARTEN, GEBAK & IJS
VERGETEN GROENTEN
VOORGERECHTEN
KOOKVIDEO'S
HERKOMST
GEBRUIKERS
RECEPT ZOEKEN

AARDAPPELS GEVOGELTE OVENSCHOTELS OVERIG PASTA'S PIZZA'S RIJST SALADES
STAMPPOT STOOFSCHOTELS TAJINE TAPAS VEGETARISCH VIS, SCHAAL- EN SCHELPDIEREN VLEES WILD
WOKKEN WRAPS
Reacties op dit recept volgenPrint dit receptSMS de ingrediënten naar je mobiele telefoonEmail dit recept naar een vriend of vriendin Voeg dit recept toe aan mijn favorieten
Chinese groenten uit de wok

Bereidingstijd: 30 minuten
Personen: 4 5 1
Herkomst: Nederland
Categorie: Hoofdgerechten - Wokken
Recept is van: Marijke Geurts
Ingrediënten
4 eetlepels olijf of wokolie
2 uien,Ui gesnipperd
peperPeper en zoutZout
400 gram hamlappenHamlap in blokjes
750 gram paksoi,Paksoi in repen
2 teentjes knoflook,Knoflook geperst
250 mililiter vleesbouillon
1 eetlepel sesamolie
100 gram taugéTauge
100 gram gekookte gepelde garnalenGarnalen
Recept: Chinese groenten uit de wok
Bereiding
Verhit 2 eetlepels olijfolie in de wok en fruit de gesnipperde uien zacht en glazig.Schep de ui uit de wok.Verhit weer 2 eetlepels olijfolie in de wok en roerbak het met peper en zout bestrooide vlees bijna gaar.Voeg paksoi,knoflook en bouillon toe.Breng de bouillon aan de kook en laat de paksoi in enkele minuten beetgaar worden.Roer de gefruite uisnippers,de sesamolie,taugé en garnalen erdoor.Verwarm alles even door.Verdeel over de borden.

Dit recept is toegevoegd op: 28-05 2007

Opmerking

Bron: Boodschappen
Probeer ook eens
Pasta met varkenshaasje en groenten
Farfalle met lentegroenten
Thaise rundvleessalade met een Chinese draai
Opgewokte kip met groenten en wilde rijst
groentensoep
Stem of voeg toe op
Plaats dit recept op eKudos Plaats dit recept op MSN Plaats dit recept op Twitter Voeg onze Gadget toe op je iGoogle Voeg onze widget toe op je Hyves Voeg de KookJij iPhone/iPod app toe aan je iPhone/iPod Bekijk de nieuwste recepten via RSS Mail dit recept naar een vriend of kennis Voeg dit recept toe aan mijn favorieten SMS de ingrediënten naar je mobiele telefoon
Reacties test
k2
Reactie is niet OK
Reactie van: k2 @ 06 Jan 10 15:35
dat zal lekker zijn

Denise
Reactie is niet OK
Reactie van: Denise @ 11 Okt 09 15:57
even een opmerking, olijfolie hoort niet in de Aziatische keuken!!! Arachide olie gamaakt van pinda's, desnoods neutrale zonnebloemolie. En ja, taugé is heel vitaminerijk.

riet.g
Reactie is niet OK
Reactie van: riet.g @ 23 Jun 08 14:48
nog een boodschap aan rik. Rik taugé zijn eenvoudig sojabonen. ik hoop een reactie van u te ontvangen op deze informatie, vaak neem je gewoon groente om de smaak en denk je verder niet aan de herkomst.groetjes r.

riet.g
Reactie is niet OK
Reactie van: riet.g @ 17 Jun 08 10:23
antwoordt aan rik. Tauge is een een groente uit de chinese keuken en bevat heel veel vitamnine daardoor is het prima te gebruiken en zorgt voor een goed evenwicht in de voeding te koop in de chinese winkel en op de markt. Paksoi bevat veel vitamine is ook een chinese groente en in de meeste zoekenwinkels te koop het is wit als ondestuk en heeft een groene bladeren. eerst het onderstuk bakken en als laaste de bladeren toevoegen niet te lang wachten met opdienen. Ik hoop dat dit antwoordt voldoende is. Zover ik weet hebben beide groenten ook een merkteken als geneeskrachtig.

Toon alle reacties (10)
Reageer op dit recept
Naam:
Email:
Nieuwste recepten ontvangen
Aanmelden op de nieuwsbrief
Klik hier om een profiel foto toe te voegen.
Meld u aan voor een nieuwsbrief
Email Adres:
  • Nieuwe Recepten
  • Nieuwsbrief