|
|
 |
 |
 |
 |
Ingrediënten 6 kipfilets
De marinade: 2 fijn (!) gesnipperde uitjes 2 fijn (!) gesnipperde knoflookteentjes 2 afgestr. theel gemberpoeder 2 theel.ketoembar (korianderpoeder) 1 theel.chilipoeder 1 eetl.limoensap 1 eetl.soyasaus (ketjap)
˝ theel. zout
2 theel. suiker
(desgewenst) 2 eetl. arachide (= pinda) olie |
| |
|
 |
 |
|
 |
|
 |
 |
 |
 |
Benodigdheden satéprikkers (wel eerst laten liggen in water). glazen kom.
|
 |
 |
|
 |
|
|
|
|
|
 |
 |
 |
 |
Mijn kookverhaal Het lijkt NIETS op ayam panggang, Maar wil ik ECHT ayam panggang maken, dan neem ik geen kipfilets, maar kippendijen braadsticks) en volg het recept zoals is voorgeschreven. In dát geval gebruik ik géén satéprikkers, maar stalen pennen en rijg er 3 aan de pen. Vanzelfsprekend moet men wél de hoeveelheid marinade verdubbelen en óók het aantal kippendijen (2 per persoon).
|
 |
 |
|
 |
|
 |
 |
 |
 |
Opmerking Enfin, een wat geroutineerde (hobby)kok kan het gemakkelijk inschatten. De kippendijen aan de spies: dat vergemakkelijkt het omdraaien op het kolenvuurtje. In de winter braad ik ze eerst op een kalm vuurtje en rooster ze dan in de oven. Vóór het opdienen rijg ik ze aan de spies en presenteer het zó. Dien het op met pindasaus; recept daarvoor volgt.
| Bron: |
uit een oud kookboek en variatie idee van mij |
|
 |
 |
|
 |
|
 |
 |
 |
 |
Bevat per eenspersoonsportie
| Energie: | - kCal | Eiwit: | - gram | | Vet: | - gram | Koolhydraten: | - gram |
|
 |
 |
|
 |
|
|
|
 |
 |
 |
 |
Reacties test
 Reactie is niet OK
 | | Reactie van: bametz-saffrie | @ 18 Mrt 11 11:50 | Ik gebruik altijd ketjap van het merk "Kaki Tďga"
Maar als je een ander merk
gebruikt is het óók goed  |
|
|
 |
 |
|
 |
|
|