Ingrediënten ontvangen per SMS? Handig als je boodschappen gaat doen! SMS INFO RECEPT 52794 naar 3010 0,35 cent p.o.b. maximaal 1 bericht(en)
Bereiding De aardappels wassen en in stukken snijden. Op een oven bakplaat (of groot bakblik) leggen en hierover de helft van olijfolie, oregano, citroensap en knoflookpoeder uitstrooien. Aardappels beetje omhusselen en zout en peper erover doen. Van de kippenbouten het zichtbare vet wegsnijden en insmeren met de rest van olie, citroensap oregano en knoflookpoeder. De kippenbouten boven op de aardappels leggen. In de 200°C voorverwarmde oven zetten. Na 45 minuten de aardappels omscheppen en met de kippenbouten er omgedraaid weer boven op nog eens 40 minuten laten bakken. Aardappels en kip nog eens omdraaien en nog 5 minuten terug zetten.
Bij goed omscheppen van de aardappelen en daarna weer bedekken met de kippenbouten (ook omgedraaid!) is 85 minuten zeker niet te lang. Probeer maar eens uit.