 |
 |
 |
 |
Reacties Reactie is niet OK
 | Reactie van: Ellen @ 04 Mrt 09 17:23 Las net je recept van de spoom, maar klop jij gewoon de eiwitten van een ei stijf??? want gepasteuriseerd eiwit en eiwit poeder is nergens(ja webshops) te krijgen. Graag hoor ik je antwoord.
Groetjes van Ellen |
 Reactie is niet OK
 | Reactie van: Johanna @ 24 Dec 07 15:47 Hoi Esther,
Dank voor je reactie. Het gaat om de spoom en bij mij in de AH verkopen ze geen cupjes. Ik ben benieuwd, ik ga nu het citroen/sap opkloppen en hoop nog op een reactie.
Dank je.
Johanna |
 Reactie is niet OK
 | Reactie van: Esther @ 24 Dec 07 14:15 Hallo Johanna,
Van welk recept wil je dat weten? Over het algemeen kan je gepasteuriseerd eiwit bij de suerpmarkt kopen, ze hebben het in iedergeval bij de AH. |
 Reactie is niet OK
 | Reactie van: Johanna @ 24 Dec 07 14:07 Hoi Esther,
Kan je me ook vertellen hoeveel eiwit ik nodig heb? Kan geen cupje kopen. Het antwoord heb ik wel voor vanavond nodig, dus als je even tijd hebt om te antwoorden, graag ....!
Prettige dagen en dank je wel,
Johanna |
 Reactie is niet OK
 | Reactie van: bobbeltje @ 20 Aug 07 05:43 Esther, van harte gefeliciteerd met je verjaardag.
Marijke |
|
 |
 |
|
 |
|
|